Schudnąć bez wyrzeczeń

książka

Piękna, zdrowa sylwetka nie jest wymysłem dwudziestego pierwszego wieku. Od lat kobiety robią wszystko, co w ich mocy, by wyglądać atrakcyjnie i powabnie. Kobieta, która jest świadoma swego piękna stara się je uwypuklić. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnorakich kosmetyków pozwalających na otrzymywanie odpowiednich rezultatów.

Mało która kobieta zdaje sobie jednak sprawę z tego, że bez odpowiedniej diety, bogatej w białko i witaminy nawet kremy z ?najwyższej półki? nie będą w stanie wyrzeźbić naszej sylwetki w taki sposób, by nas satysfakcjonowała. Niezaprzeczalnym faktem jest to, że mamy coraz mniej czasu dla siebie. Nadmiar obowiązków prowadzi do tego, że żywimy się w tak zwanych fast foodach. Jedzenie to jest niezwykle niezdrowe oraz bardzo kaloryczne. Choć trudno nam w to uwierzyć takie posiłki są bezwartościowe. Dają chwilowe poczucie sytości, poprzez co mamy ochotę na ciągłe podjadanie. Nie ma nic gorszego niż dać się wciągnąć w tę pułapkę… Hamburgery, frytki i gazowane napoje wpływają na znaczny przyrost naszego ciała. Zanim się zorientujemy, ile pokazuje nasz łazienkowa waga, mamy już sporą nadwagę.

Jak zatem pozbyć się w krótkim czasie niechcianych kilogramów? Z doświadczenia wiem, że pomóc może tylko odpowiednia, mądrz stosowana dieta. Odpowiednia dieta to oczywiście taka, która nie będzie prowadzić do wycieńczenia organizmu poprzez głodzenie się. Taka dieta nigdy nie może przynieść odpowiednich rezultatów i daje krótkotrwałe efekty. Co zatem zrobić? W ostatnim czasie sporą popularność zdobyła książka Nie potrafię schudnąć Pierra Dukana. Autor ? doktor zajmujący się problemem nadwagi i otyłości radzi, co jeść i jak jeść, by schudnąć i utrzymać osiągniętą wagę. Wartościowe książki to niewątpliwie takie, które wnoszą coś do naszego życia. Ta pozycja z pewnością do takich należy, a księgarnia wysyłkowa pomoże nam ją zdobyć.