pomoc psychologiczna

psycholog Chcieli byśmy przedstawić Państwu nasz ośrodek. Zajmujemy się w nim głownie pomaganiem ludziom. Ludziom, którzy stanęli w swoim życiu na rozstaju dróg. W takich sytuacjach zazwyczaj tylko nieliczni potrafią poradzić sobie z przytłaczającymi ich problemami, trudnościami jakie muszą pokonać by móc znowu zacząć cieszyć się życiem i normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

Ci, którym to się nie udaje potrzebują pomocy. Pomoc psychologiczna jest tym rodzajem pomocy, po którą bardzo trudno się do kogoś zwrócić. Osoby potrzebujące takiej pomocy psychologicznej obawiają się reakcji znajomych, rodziny. Można nawet powiedzieć, że nie tyle się obawiają co wręcz się wstydzą swoich problemów, problemów którymi powinien zająć się terapeuta.

W zespole terapeutycznym naszego ośrodka pracują specjaliści, pedagodzy, psycholodzy, psychoterapeci, terapeuci i inni. Pomogą Państwu zdiagnozować i rozwiązać dziecięce i rodzinne problemy różnego typu. W ośrodku naszym tworzymy grupy samorozwoju. Nie bagatelizujemy żadnych problemów, do każdego podchodzimy poważnie i indywidualnie. Nasi specjaliści nie tylko potrafią zdiagnozować problem, ale co ważniejsze pomogą w jego przezwyciężeniu.