Platforma wibracyjna

platforma wibracyjnaPlatforma wibracyjna to nowatorskie urządzenie, które ma na celu przyspieszyć odchudzanie. Polega to na wykonywaniu zaleconych przez instruktora ćwiczeń na wibrującej i ruszającej się w różnych kierunkach platformie. W momencie kiedy rozpoczynamy ćwiczyć wszystkie mięśnie poddawane wibracjom zmuszane są do ciężkiego wysiłku, a co za tym idzie spalana zostaje zbędna tkanka tłuszczowa.

Jeśli nie mamy czasu na fitness trzy seanse w tygodniu po 15 minut na platformie są bardzo dobrym rozwiązaniem. Zastosowanie platformy wibracyjnej dotyczy nie tylko sfery samej urody ale przede wszystkim zdrowia. Efekty są widoczne już po czterech sesjach, zaczynamy zauważać, że jesteśmy pełni energii, czujemy się odprężeni i zrelaksowani. Skórka pomarańczowa zaczyna być jakby mniej widoczna. Platforma wibracyjna to także antidotum na rozregulowaną gospodarkę hormonalną. Wpływa także na pozbywanie się toksyn z organizmu. Ta metoda stosowana jest szczególnie w ośrodkach rehabilitacyjnych, salonach urody, siłowniach i salonach odnowy biologicznej. Cena jednej sesji 10 minutowej wynosi średnio 13 zł. Możemy zakupić karnet 100 godzin za 100 zł. Osoby, które przez długi okres nie miały styczności z wykonywaniem jakichkolwiek ćwiczeń, wysiłkiem fizycznym, ruchem mogą spodziewać się na początku zakwasów.

Reasumując, jeśli zależy nam na tym aby zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sobie sylwetkę, wzmocnić mięśnie, poprawić krążenie i przyspieszyć metabolizm skorzystanie z tego wynalazku to bardzo dobry pomysł.