Noclegi – Kraków

KrakówWybierając się do jakiegoś nowego miejsca w celach turystycznych na samym początku (oczywiście po wybraniu już odpowiedniego miejsca) rozglądamy się za tanim a zarazem zapewniający wysokie standardy wyposażenia miejscem noclegowym. Trzeba przyznać, że tanich noclegów u nas w kraju nie brakuje ? za mało jest za to tanich a zarazem bardzo dobrze wyposażonych ośrodków noclegowych. Właśnie taka sytuacja ma miejsce w stolicy województwa małopolskiego ? Krakowie…

Kraków rok rocznie jest odwiedzany przez tysiące turystów z polski i zagranicy i w zdecydowanej większości opinie są takie same ? w Krakowie jest mało noclegów zapewniających przyzwoity standard wyposażenia, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny… Niektóre noclegi Kraków cieszą się bardzo dobrą renoma i powodzeniem właśnie ze względu na to, że przy zachowaniu rynkowych cen wynajmu pokoi gościnnych, zapewniają w tym samym czasie bardzo dobre warunki mieszkalne, takie jak łazienki w pokojach, kuchnia, telewizory i DVD, darmowy i bezprzewodowy Internet.

Niestety ? takie noclegi w Krakowie można policzyć na palcach jednej ręki… Pozostaje tylko mieć nadzieję, że przed Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w 2012 roku sytuacja w tak ważnej dziedzinie turystycznej, jak noclegi Kraków, ulegnie zdecydowanej zmianie na lepsze i to nie tylko w samym Grodzie Kraka ale też i w całej Polsce. Powinno to wpłynąć poprawnie nie tylko na jakość- ale też i na ceny noclegów. Konkurencja zawsze jest bardzo dobra – a możliwości które daje internet i portale w wyszukiwaniu i porównywaniu ofert noclegowych powinno zdopingować właścicieli do wyższych standardów i niższych cen.