Asics – nowości na wiosnę 2010 do biegania

Buty ASICSFirma ASICS to znany japoński producent sprzętu sportowego, przede wszystkim obuwia m.in. do piłki nożnej, biegania, tenisa, badmintona, siatkówki i wielu innych dyscyplin. W naszym kraju Asics jest najbardziej znany z oferty profesjonalnego obuwia biegowego dla zaawansowanych  i początkujących.
Kolekcja damskich butów Asics Running Performance przeznaczona jest do profesjonalistek , trenujących kilka razy w tygodniu. Asics GT 2150 i Asics GEL 1150 to oferta są dla biegaczek z lekką pronacją. Buty zawierają najnowsze technologie Asics służące do stabilizacji i zwiększeniu efektywności treningu.
But Asics GT-2150 zapewnia bardzo dobrą stabilizację. Jest to but profesjonalny polecany na dłuższe biegi. Model Asics GEL 1150 to lekki but, w dobrejcenie, zapewnia umiarkowanie pronującym biegaczkom dobrą stabilizację, a jednocześnie amortyzację.

Kolekcja męskich butów Asics Running Performance skierowana jest do profesjonalistów i zaawansowanych amatorów, trenujących kilka razy w tygodniu. Buty Asics GT 2150 i Asics GEL 1150 kierowane są dla biegaczy z lekką i nadmierną pronacją. Wyposażono je w najnowsze systemy i technologie Asics wspomagające biegacza.
Model Asics GT-2150 zapewnia bardzo dobrą stabilizację lekko pronującym biegaczom. Jest to przede wszystkim but dla zaawansowanych biegaczy – polecamy go na długie dystanse.

Kolekcja wiosenna Asics udowadnia, że buty Asics należą do czołówki sprzętu do zaawansowanego i amatorskiego biegania dostępnego na naszym rynku.