Twój iPod w Golfie VI

VW Golf Decydując się na inwestycje w najwyższej jakości auta niemieckiej fabryki Volkswagena, gwarantujemy sobie oraz naszym najbliższym pewną, ekonomiczną i dynamiczną jazdę dzień za dniem. Dla wszystkich miłośników rewelacyjnych modeli, Volkswagen przygotował innowacyjne samochody rodzinne, osobowe, terenowe, sportowe i dostawcze, cechujące się nowatorską stylistyką, lekką budową oraz przede wszystkich zastosowaniem najbardziej zaawansowanych, dostępnych na rynku technologii oraz unowocześnień.

Co więcej, jeden z najbardziej popularnych i od lat uwielbianych wozów kompaktowych, jakim jest bez wątpienia nowy Golf może pochwalić się wyposażeniem w aż dwie poduszki powietrzne z przodu, od strony kierowcy i współpasażera, udoskonalonym ABS, ASR oraz nowatorskim silnikiem GTI oraz GTD.

Gdy nadal nie wiemy jaki samochód wybrać, z pewnością niebywale pomocne będzie dla nas najnowsze Golf 6 forum, na którym znajdziemy mnóstwo ciekawych i sprawdzonych nowości, dotyczących szóstej generacji ponadczasowych wozów Volkswagena.