Matador – słowacki producent opon

Opony Matador
Chyba większa część z niewtajemniczonych w tematyce oponiarskiej pomyśli że firma Matador wywodzi się z kraju Basków.

Matador to jednak firma Słowacka. Słowacki wytwórca opon zwłaszcza w ciągu kilku poprzednich lat w znaczny sposób dogonił bardziej popularnych na rynku opon konkurentów.

Mnóstwo informacji można w szczególności znaleźć na stronie której tematem są opony Matador. Gorąco zachęcamy do odwiedzin powyższej strony. Informacje na temat opon firmy Matador a w szczególnym stopniu historii tego producenta, opisu jakości poszczególnych opon i wiele innych ciekawych wiadomości. Rozwiń swą wiedzę na temat opon Matador .

W dzisiejszych czasach firma Matador przeżywa duży rozwój z wykorzystaniem dobrania dobrej i mądrej filozofii rozwoju oraz trosce o wysoką jakość wyrobów w nie wygórowanej cenie. Matador eksportuje swoje wyroby do wielu krajów na całym świecie, współcześnie prawie 89 procent produktów jest eksportowana poza granicę Słowacji.

Słowacki Matador wchodzi w skład grupy producentów firmy Continental, z pewnością Słowacki producent opon ma przyszłość i zapewne większość z nas w nieodległej przyszłości skorzysta z opon tej firmy.