Człowiek i produkty

agregaty

Codziennie spożywamy produkty, produkty które oczywiście muszą być transportowane. Czasami się zdarza, że transport ten przebiega  w trudnych warunkach. Codziennie kupujemy nabiał i mięso, które trafiają do sklepów za pomocą specjalnie dostosowanych samochodów-chłodni.

Samochody te zaopatrzone w odpowiednie agregaty chłodnicze mogą przewozić produkty narażone na popsucie w wysokich temperaturach, albo takie, które potrzebują ujemnych temperatur, aby zachować swoją odpowiednią konsystencję, smak, czy inne walory odżywcze.

Każde auto musi systematycznie przechodzić serwis agregatów, gdzie sprawdzana jest jego wydolność oraz możliwość niezawodnego działania. Do samochodów instalowane są produkty firmy thermo king, która jest niekwestionowanym liderem na rynku agregatów chłodniczych stosowanych do samochodów chłodzących. Niesamowicie ważne są możliwości chłodzenia w okresie letni, gdzie wysokie temperatury bardzo negatywnie mogą wpływać na żywność podatną na rozkład, czy popsucie. Niezastąpione w takich wypadkach jest wynajęcie, albo skorzystanie z usług chłodni na kółkach, która dowiezie bezpiecznie wszystkie zamówione produkty.