Zaobrączkowane targi

fotografie ślubneFlesze, niemały tłum zwiedzających, pokazy, modelki, nowinki i sławy. Cyklicznie w całej Polsce odbywają się doprawdy urocze targi. Prowadzone przez najpopularniejsze gwiazdy lub konferansjerów (a często połączenie obydwu), zbierają rosnącą rzeszę specjalistów od zagadnienia, jak i ciekawskich zmian, nowych trendów i możliwości na najbliższą przyszłość.

Mowa tu o targach ślubnych. Zachodni standard przenika i do Polski. Nie wszystkich przyszłych nowożeńców interesują nowe mieszkania na sprzedaż, niektóre pary wolą zając się niebanalnym stylem wesela albo kreacją godną najważniejszej ceremonii w życiu zakochanych. Nawet taki banał zdawałby się mogło, jak fotografie ślubne nabierają tu nowej wartości. Podobnie jak rzeczone nowe mieszkania, na sprzedaż na targach jest w zasadzie wszystko, warto jednak wziąć poprawkę na realność naszych wyborów- porównywalnie a targach motoryzacyjnych pojawiają się modele koncepcyjne. Tak samo jest i tu, nie spodziewajmy się zatem, że wszelkie fotografie ślubne będą w #D, względnie holograficznie wyświetlane. Ale mogą być wypiastowane na lusterku toaletki, a to uroczy początek. W całym tym jednak blichtrze nie wolno zapominać o jednym ? ślub to nie pokaz mody i nowości, ślub to przyrzeczenie miłości.

Cóż, bowiem po najmodniejszej sukni i garniturze w iście brytyjskim stylu, skoro po roku razem ze zdjęciami wylądują na śmieciach? Zamiast wybierać się na ślepo na targi, potraktujmy je jako ciekawostkę i dalej inwestujmy nie w ceremonię, ale to, co najważniejsze ? w nas wzajemnie.