Zorganizuj z nami imprezy dla dzieci

Imprezy urodzinowe dla dzieciMoja córka za pięć dni kończy lat sześć. To wiek, a zwłaszcza dzień szczególny, gdyż maluch wkracza powoli w świat przygotowania do szkoły. Dla mojej córki nie ma z tym problemu, ponieważ już od kiedy zaczęła mówić, cały czas wspomina, że nie może się doczekać pójścia do szkoły podstawowej. Jednakże, chcę dzisiaj zastanowić się z wami wspólnie, jak by tu przygotować dla małej imprezę urodzinową.
Córka moja ma skończone prawie cześć lat. To dość wysoka jak na swój wiek dziewczynka. Poza tym, jest bardzo rozumna i od pierwszych dni w przedszkolu znacznie wyprzedzała dzieci, swoich rówieśników w pojmowaniu edukacyjnych zajęć. Mała od zawsze spędzała czas na czytaniu bajeczek, a raczej ich przeglądaniu dopóki nie nauczyła się czytać. Dzisiaj mając lat prawie sześć umie czytać bardzo dobrze. Nie składa już liter. Mogę się domyślać, że w szkole będzie także bardzo bystrą dziewczynką. Aczkolwiek, nie ma jakiejś presji z naszej strony, aby tak rzeczywiście było. Staramy się, aby nie musiała, skoro nie chce, spędzać czasu przy Kolorowankach, jeśli woli czytać książki np. ?W pustyni i w puszczy?. Dla dziecka w tym wieku raczej książka o tej tematyce to abstrakcja, ale dla naszej córki to norma. Nie przeszkadzam jej. Przejdźmy jednak do urodzin, które się zbliżają wielkimi krokami.
Na dzień urodzin mojej córki mam przygotowane kilka atrakcji dla niej i jej koleżanek z przedszkola. Zapewne pojawią się śmieszne piosenki dla dzieci, jakie puszczę z płyty, będą także zabawy dla dzieci oraz zabawne Wyliczanki dla dzieci, które mojej córce ułożę sama. Bardzo je lubi. Poza tym, koniecznie pojawi się na stole tort urodzinowy, a wraz z nim sześć świeczek symbolizujących, że nasza córka będzie kończyć właśnie sześć lat. To będzie prawdziwa impreza dla dzieci.