przez żołądek do serca

kurczak w panierce Napisano już wiele słów jak zdobyć faceta. Nie chodzi o coś przelotnego, a o coś na dłuższą metę. W śród wielu metod w każdej chyba kulturze powtarza się jedna, przez żołądek do serca. Nie jedna już kobieta spędziła w kuchni wiele godzin by zdobyć tego jedynego.

No dobrze, jeżeli ktoś lubi gotowanie, wtedy nie ma z tym większego problemu, chwila czasu nad zeszytem gdzie przechowujemy nasze przepisy kulinarne, jeden dobry wybór i mamy sukces w kieszeni, a raczej w garnku.

Co jednak mają powiedzieć te kobiety, którym gotowanie kojarzy się raczej z minioną epoką niż ich obecnym stylem życia. One mogą próbować innych sposobów, lub sprawdzić się w sztuce kulinarnej. Jakieś wykwintne dania mięsne na początek bym zostawiła w spokoju, zaczęła bym od czegoś prostszego – sałatki były by odpowiednie, łatwo je się przygotowuje i prawie zawsze wychodzą.

Zdecydowałyśmy się na gotowanie, pierwszy krok za nami, tylko skąd wziąć jakieś dobre przepisy kulinarne? Na to pytanie kilka lat temu trudno było by odpowiedzieć inaczej niż: książki kucharskie, ale dziś mamy internet. W internecie znajdziemy całą masę przepisów i to z różnych stron świata, po zapoznaniu się z nimi, nie straszna nam będzie ani kuchnia chińska, ani kuchnia meksykańska czy grecka. Ważne by przy wyborze przepisu zapoznać się z opiniami innych użytkowników na temat i smaku i trudności wykonania upatrzonej potrawy.