Profesjonalne pokazy barmańskie

BarmanMoże jesteś ciekaw, co jest stanowi sekret udanej imprezy firmowej bądź bankietu? O tym będzie ten wpis o sposobach na zaplanowanie imprezy pasjonującej i pozostawiającej trwały ślad w pamięci gości na długo. Skupimy się głównie na barmanach i na pokazach barmańskich, które mogą podnieść nawet najgorszą imprezę z kolan – sprawiając, że stanie się wydarzeniem.

Co wpływa na jakość zabawy na imprezie?

Można by tutaj po krótkiej chwili zastanowienia powiedzieć, że to muzyka i wystrój najbardziej wpływają na to jak się bawią goście. Można by stwierdzić, iż to jaki alkohol maja do wyboru w karcie wpływa na poziom ich zadowolenia. Jednak sedno sprawy tkwi w połączeniu muzyki, horeografii i alkoholu 😉 Dochodzimy do roli jaką odegrać może na imprezie profesjonalny pokaz barmański.

Pokazy barmańskie flair – sztuka wyobraźni.

Flair to nazwa pochodząca od „umiejętności” i oznacza sztukę finezyjnego i nieograniczonego zasadami posługiwania się sprzętem barmańskim (najczęściej są to szklanki , mikser a także flaszki i kostki lodu). Tutaj nie liczy się sam efekt ale sposób przygotowania koktajliii – im bardziej finezyjny i oderwany od grawitacji tym lepiej. W połączeniu z muzyką i grą świateł pokaz taki, może zachipnotyzować całą salę i sprawić, że wszyscy poczują się wyjątkowo. Nie zawsze barman przygotowuje dla Ciebie drinka przez 10 min 😉 i nie zawsze przy tym ląduje on kilka razy pod sufitem.