Dla dzieci kolorowanki Kubuś Puchatek

Kubuś PuchatekKto z nas nie zna przemiłej postaci bajkowej, najmilszego misia pod słońcem, który zwie się Kubuś Puchatek? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji oglądać wspaniałych przygód tego misia, koniecznie musicie zobaczyć choć jedną z części.
O czym opowiadają przygody Kubusia Puchatka? Zacznijmy może od miejsca, gdzie mieszka nasz mały misio. Jego mieszkanko znajduje się w lesie, a ściślej mówiąc w drzewie. Mieszka on sam, ale nie znaczy to, ze nie ma wokół niego żadnych innych zwierzątek. Nasz kochany Kubuś Puchatek ma bardzo dużo oddanych przyjaciół. Wszystkie jakie przeżywa w swoim życiu przygody, najczęściej wiążą się one z jego przyjaciółmi.
Kubuś Puchatek ma najlepszego przyjaciela Prosiaczka. Za niego oddałby życie. jednak, to nie tylko ta słodka świnka jest jego kolegą za pan brat. Poza nią ma jeszcze nasz miś Tygryska, Kłapouchego i Krzysia. Jest też przemiły zajączek.
Kubusia Puchatka ulubioną czynnością jest jedzenie i szukanie miodu. Kiedy tylko wyrusza do lasu, zaraz przyczaja się na jakiś ul. Kocha jeść ten smakołyk, dlatego jego brzuszek jest dość wypukły. Moim dzieciom często szukam Kolorowanek Kubuś Puchatek i przyjaciele. Wiem, że ta słodka postać jest ulubieńcem dzieci. Także i przyjaciel Kubusia ? Tygrysek jest często malowany przez dzieci moje i inne też.
Jeśli już mamy malować z dziećmi jakieś malowanki, to wybierajmy coś na podobieństwo Kolorowaneki Disneya. Dlatego, ze nasze dzieci bardzo dobrze znają te bajeczki. Nawet o tym nie wiemy – my rodzice, jak często nasze pociechy oglądają gdzieś po kryjomu bajki. Kubuś Puchatek to także postać dla dzieci przedszkolnych, ale i szkolnych. Poucza nas autor nie raz i nie dwa w jego przygodach, jak powinny wyglądać prawdziwe relacje międzyludzkie, co i my dorośli możemy wynieść z tej bajki. Polecamy przygody Kubusia Puchatka i jego przyjaciół.