Ozdoby ślubne w dzisiejszych trendach

imageCzas przygotowań ślubu oraz sam proces organizacji wesela to nic przyjemnego – wie to każda już zaślubiona para i wszyscy, którzy w procesie organizowania wesela brali udział. Natłok rzeczy do załatwienia jest wręcz niezliczony. Kościół, restauracja, jedzenie, oprawa muzyczna, samochód, który odbierze nas spod kościoła, transport dla gości weselnych, ozdoby ślubne, kwiaty, oraz wiele innych elementów – samo myślenie o tym przyprawia o zawrót głowy. Niewątpliwie nie sposób opisać wszystkiego w jednym artykule, dlatego też dziś będziemy się koncentrować tylko na jednym aspekcie, którym są ozdoby ślubne< oraz ich zasady dobierania.

Przygotowując, czy też zamawiając dekoracje do sali/restauracji której robimy nasze wesele powinniśmy mieć już wcześnie określony zamysł, czy też plan dekoracji. Wszystko musi do siebie pasować jak ulał i dobrze się prezentować razem. W dzisiejszych czasach ozdoby nie stanowią już problemu jak kiedyś, bo są powszechnie dostępne, a wybór jest przeogromny, więc nie trudno zmieszać style i stworzyć kicz zamiast modnego wystroju restauracji/sali. Dlatego też wybierając ozdoby na ślub, czy też wesele nie powinniśmy się skupiać tylko na tym, czy dana ozdoba jest estetyczna i nam się podoba, ale przede wszystkim nad tym jak będzie prezentowała się razem z innymi elementami dekoracji.

Coraz większą wagę przywiązuje się do tortów i ozdób ślubnych na nich umieszczanych:

SweetDecor.pl – to jedna z największych firm w Polsce oferująca ozdoby ślubne na torty.

Dzisiejsze trendy porzucają schematy kolorystyczne – czyli „wszystko na biało”. Aktualnie modniejsze są nieco ostrzejsze i pikantniejsze barwy. Nie musimy utrzymać ozdób ślubnych w jednolitym kolorze, jednak warto trzymać się ustalonej tonacji – tak więc dobrze jeżeli wybierzemy ozdoby ograniczając do palety odcienie z maksymalnie dwóch rodzajów kolorów. Ozdoby ślubne nie powinny też być utrzymane  w zakresie tylko jednego koloru, chyba że mówimy o tej schematycznej bieli, ale małe zróżnicowanie nie zaszkodzi. Nie należy jednak łączyć pewnych kolorów, a niektórych trzeba wręcz unikać np. ciemnych barw…

Jeden komentarz

Komentarze są wyłączone