Podłogi podniesione – elegancja i komfort

dom z systemem podłogi podniesionejKlasyczny styl – w ostatnich czasach nabywcy domów odkrywają na nowo tę klasyczną elegancję, jaką podłogi podniesione wnoszą do wyglądu wyposażonych w nie domów. Wystarczy przejechać się po starszych dzielnicach w twojej okolicy. Domy o niestarzejącym się wdzięku i pięknie są zbudowane zwykle właśnie w oparciu o system podłogi podniesionej. Od strony wizualnej podniesione fundamenty pełnią rolę cokołu, dodając niezaprzeczalnego uroku, niezależnie od stylu architektonicznego budynku.

Komfort podwyższonej konstrukcji

Dom zbudowany w oparciu o system podłogi podniesionej posiada szczególne cechy, wpływające dodatnio na ciało i duszę. Całość jest subiektywnie cieplejsza, bardziej intymna w odbiorze.

Pamiętasz to szczególne miejsce z czasów dzieciństwa – może był to domek na drzewie – gdzie czułeś się przytulnie i bezpiecznie? Podnieś podłogę ponad poziom podłoża i twoja perspektywa ulega zmianie. Czujesz się bezpieczniej. Zwyczajny widok z okna staje się całą panoramą. Ponad zgiełkiem hałaśliwej ulicy jest cicho i spokojnie. Dzięki subtelnej pracy, drewniane podłogi podniesione dostarczają wygodniejszej powierzchni do chodzenia, w mniejszym stopniu męcząc twoje plecy, nogi i stopy.