Zawodowe BT

agencjaJako zawodowe biuro tłumaczeń z tekstami specjalistycznymi spotykamy się najczęściej. Coraz wyższe wymagania pracodawców w stosunku do swoich pracowników sprawiły, że języki z pierwszej grupy podstawowej takiej jak angielski i francuski znamy niemal wszyscy. Jest to znajomość lepsza bądź gorsza ale podstawy języka zna prawie każdy. Znajomość jednego języka obcego to już norma. Znajomość nawet dwóch języków nikogo nie dziwi a jakiekolwiek poruszenie zaczyna wywoływać dopiero fakt władania 3 językami oczywiście nieco bardziej egzotycznymi niż język angielski. Przeto w naszym biurze coraz mniej pojawia się tłumaczeń ogólnych. Tłumaczeń, które jak mniemamy klienci realizują we własnym zakresie. Jest to dobry znak! To znak, że nasze społeczeństwo wciąć porusza się z duchem czasu wciąż do przodu nie bacząc na kryzysy jakie go otaczają. Wracając jednak do sedna sprawy. Otóż tłumaczenia specjalistyczne stanowią zdecydowaną większość wykonywanych przez nas tłumaczeń. Są wśród nich oczywiście tłumaczenia różnego rodzaju jednak wszystkie charakteryzuje wspólna cecha. Stopień ich trudności zdecydowanie przewyższa stopień trudności tłumaczeń ogólnych.
Tłumaczenia wymagają od nas niezwykłego skupienia a często konsultacji z osobami doświadczonymi w danej branży. Konsultacji językowej dostosowania tłumaczenia do realiów panujących w danej branży, którą może zapewnić jedynie specjalista w danej dziedzinie.
Nasza agencja tłumaczeń powstało w kolebce Śląska. Oferujemy Państwu zawsze wysoką jakość usług oraz bogatą ofertę tłumaczeń, która sięga od tłumaczenia po korekty native speakera właściwego języka obcego.
Na końcu należy zaznaczyć, że najbardziej cenimy sobie jasne i przejrzyste zasady. Stąd oprócz czytelnego cennika przygotowaliśmy dla Państwa instytucję zwaną jako wycena tłumaczenia. Wycena ta jest bezpłatna i najważniejsze nie zobowiązuje do wykonania tłumaczenia w naszym biurze tłumaczeń. Jeśli okaże się, że jest ona niekorzystna lub znajdą Państwo lepszą ofertę na swoje tłumaczenie bardzo szybko i bez konsekwencji można zrezygnować z naszych usług.