Tniemy koszty związane z autem

W obecnych czasach posiadanie własnego samochodu nie jest już luksusem, jak to było jeszcze 20 lat temu, a raczej standardem. Prowadzony przez nas tryb życia wymaga wręcz od nas posiadania auta. Lecz wydatki z jego użytkowaniem stale rosną. Jak je zatem rozsądnie ograniczyć ?

Mając na myśli cięcie wydatków związanych z samochodem nie możemy zastosować tej tezy do kosztów związanych z bezpieczeństwem. Na pewnych rzeczach wręcz nie można oszczędzać. A mowa tu choćby o oponach, hamulcach czy też oświetleniu. Takie myślenie może nas wręcz kosztować zdrowie lub nawet życie. Więc na czym możemy zachować więcej pieniędzy w kieszeni ?

Otóż jednym z wydatków związanych z autem, które możemy obniżyć jest ubezpieczenie OC lub AC. Na naszym rynku towarzystwa ubezpieczeniowe ?biją się? o każdego klienta kusząc go ciekawymi promocjami. Jedną z nich jest kod promocyjny liberty direct gwarantujący ciekawy pakiet rabatów dla każdego nowego klienta, bez względu an jego wiek, płeć czy też doświadczenie za kierownicą. Lecz trzeba pamiętać, że należy dobrze zapoznać się z tym co oferuje nam ubezpieczyciel, bo niekiedy zdarza się, że niska cena (która nas skusi) może wiązać się na przykład z partycypowaniem w kosztach spowodowanej przez nas ewentualnej szkody. Ale mimo wszystko warto przejrzeć oferty innych ubezpieczycieli niż kurczowo trzymać się jednego, najczęściej z naszej wygody.