Skuteczna reklama

rollupyRollupy należą do systemów wystawienniczych. Wykorzystuje się je na różnego typu konferencjach, spotkaniach handlowych i biznesowych, szkoleniach, prezentacjach, targach oraz wszędzie tam gdzie celem jest m.in wzmocnienie przekazu i dotarcie do jak największej ilości odbiorców.

Roll up to konstrukcja, której wykonanie jest bardzo proste. Jest urządzeniem mobilnym i łatwym w montażu oraz demontażu. W kilka sekund jesteśmy w stanie przygotować się do pracy z tym urządzeniem. System wyposażony jest w specjalną torbę ochronną co zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas transportu. Owa torba chroni przed ewentualnymi uszkodzeniami co często ma miejsce w sytuacjach kiedy spieszymy się i denerwujemy.

Rollupy wykonane są z aluminium co nadaje urządzeniu niezwykłej lekkości, która w żaden sposób nie wpływa na stabilność. W zależności od modelu roll up posiada różne metody zaczepienia, a także rozmiar. Graficzna forma jakiej możemy użyć to zdjęcie, plakat lub plansza. Urządzenie jest odporne na działanie warunków atmosferycznych także z powodzeniem możemy używać go na terenie otwartym. Dodatkowym atutem jest także wbudowane oświetlenie co pozwala pracować w słabo oświetlonych pomieszczeniach lub całkowicie światła pozbawionych.